تندرستی و سلامتی

اولویت اول ما در مدرسه College du Leman، اطمینان از این موضوع است که فرزندان شما احساس امنیت و شادی داشته باشند و خود را بخشی از خانواده مدرسه ما بدانند.

سیستم آموزشی سوئیس

تمرکز اصلی در تمام فعالیت‌های مدرسه ما، سلامتی و تندرسی فرزندان شماست.

مدرسه College du Leman، دارای فضایی بسیار صمیمی است که در آن همواره فردی برای کمک کردن به دانش‌آموزان وجود دارد. مجتمع آموزشی ما بالغ بر هشت هکتار فضا دارد و ما تمامی امکانات لازم برای رشد و پیشرفت دانش‌آموزان را در این مجتمع آموزشی گرد آورده‌ایم. کارکنان و آموزگاران ما همواره در دسترس هستند تا اطمینان حاصل کنند که فضای مدرسه فضایی امن برای دانش‌آموزان است.

ما از این بابت که سطحی از مراقبت‌ها و پشتیبانی‌های معنوی را که معمولا دانش‌آموزان در منزل تجربه می‌کنند، برای آنها فراهم می‌آوریم، به خود افتخار می‌کنیم. دانش‌آموزان ما همیشه فردی را دارند که اگر با مشکلی مواجه شدند، به او مراجعه کنند. سرپرستان خوابگاه‌های ما همواره توسط کارکنان آموزش دیده و مجرب حمایت می‌شوند و ما بطور پیوسته با دانش‌آموزان صحبت می‌کنیم تا مطلع باشیم که آنها در حال انجام چه کاری بوده و چه احساسی از بودن در مدرسه دارند.

ما وعده‌های غذایی منظم و متعادلی را برای دانش‌آموزان تدارک می‌بینیم که به همراه فعالیت‌های ورزشی و هنری که آنها دارند، تناسب و سلامتی جسمی و روحی آنان را تضمین خواهد نمود.

کالج شبانه روزی سوئیس

کالج های شبانه روزی در سوئیس
بهترین کالج های سوئیس
تحصیل در سوئیس
تحصیل در انگلستان
ادامه تحصیل در بهترین کالج های دنیا
اخذ ویزای دانش آموزی به صورت رایگان