تنوع بین‌المللی

ما اجتماعی از دانش‌آموزان، خانواده‌ها و معلمین از فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف هستیم.

boarding school in switzerland

دانش‌آموزانی از بیش از ۱۰۰ ملیت مختلف، مدرسه لمان را خانه خود می‌نامند. با این حال، تنها تنوع ملیتی مدرسه نیست که آن را به مدرسه‌ای بین‌المللی تبدیل نموده است.

ما چشم‌اندازی جهانی در تمام امور خود داریم. هر دانش‌آموزی که مدرسه لمان را ترک می‌کند، فردی است که آمادگی کانل برای ورود به دنیای امروز را دارد. نه فقط بخاطر اینکه زبان بین‌المللی می‌دانند بلکه بدلیل اینکه درک مناسبی از فرهنگ‌های مختلف دارند.

برنامه آموزشی ما بگونه‌ای است که تمام دانش‌آموزان را تشویق به یادگیری چند زبان می‌نماید. البته ما حمایت‌های لازم را از دانش‌آموزانی که نیاز به کسب مهارت‌های بیشتر در زبان اصلی کلاس خود را دارند نیز بعمل می‌آوریم. ایده Global Campus مدرسه ما، این فرصت را برای دانش‌آموزان سراسر دنیا فراهم می‌آورد تا با یکدیگر بر روی پروژه‌های مشترک تحصیلی کار کنند. علاوه بر این، فعالیت‌های فوق برنامه ما، این شانس را برای فرزندان شما ایجاد نموده است که به جوامع دیگر سفر کنند و ارزش برقراری ارتباط با افراد را در کشورهای دیگر، درک کنند.

ما مدرسه‌ای ایجاد نموده‌ایم که در آن هر فردی را صرف نظر از پیشینه وی پذیرا بوده و مورد حمایت قرار خواهیم داد. ما تمام دانش‌آموزان را تشویق می‌کنیم که تجربیات جدید داشته باشند و بدنبال آشنا شدن با تفکرات و فرهنگ‌های جدید باشند. دانش‌آموزان ما تعلیم داده می‌شوند تا درک کنند که دنیا محیطی فراخ، با تنوع بسیار و مکانی جذاب است و اینکه ما همگی بخشی از یک جامعه بسیار بزرگ هستیم.

بهترین مدارس شبانه روزی

مدارس شبانه روزی سوئیس
کالج های شبانه روزی سوئیس
اخذ ویزای دانش آموزی
اخذ ویزای دانشجویی
اعزام دانش آموز به مدارس سوئیس
اعزام دانش آموز به مدارس انگلستان
اعزام دانش آموز به مدارس کانادا
ادامه تحصیل در سوئیس