زندگی در مدرسه شبانه‌روزی

مدرسه ما همواره حمایت‌ها و پشتیبانی‌هایی که دانش‌آموزان نیاز دارند و در آنها احساس شادی و رضایت‌مندی ایجاد می‌کند، از دانش‌آموزان به عمل می‌آورد. این حمایت‌ها بگونه‌ای است که در به هیچ وجه در تعارض با استقلال دانش‌آموزان نخواهد بود. به عبارت دیگر، زمانی که فرزندان شما به مدرسه ما می‌پیوندند و در مدرسه اسکان می‌یابند، آنها بخشی از اجتماع خانوادگی ما خواهند شد.

کالج لمان

ارتقاء مهارت‌های تحصیلی و آکادمیک دانش‌آموزان، تنها یکی از تجربیات ارزشمندی است که عزیزان شما پس از حضور در مدرسه شبانه‌روزی ما بدست خواهند آورد. تنوع بسیار زیاد جمعیتی دانش‌آموزان مدرسه ما، فرصتی بی‌نظیر را در اختیار فرزندان شما قرار می‌دهد تا دوستانی از سراسر دنیا بیابند. همچنین، کارکنان و معلمین مدرسه ما، تمام وقت آماده کمک به دانش‌آموزان هستند تا آنها به جوانانی با جسارت، مشتاق و علاقمند به پیشرفت تبدیل شوند.

College du Leman محیط آموزشی صمیمی و دوست‌داشتنی دارد بگونه‌ای که تمام دانش‌آموزان به این محیط احساس تعلق می‌کنند. دانش‌آموزان در هر روز زمان و امکانات کافی برای پیگیری امور تحصیلی خود را دارند و کادر معلمین ما بطور منظم از تمام دانش‌آموزان برای برطرف نمودن مسائل و مشکلات تحصیلیشان پشتیبانی می‌نمایند.

امکانات و تأسیسات مدرسه ما، هر روز میزبان فعالیت‌های متنوع ورزشی و هنری دانش‌آموزان است. موقعیت مدرسه ما، این امکان را مهیا نموده است که بتوانیم سفرهایی را بطور مرتب و مداوم به منظور بازدید از شهر ژنو، انجام اسکی روی آب در دریاچه ژنو و همچنین اسکی در رشته کوه‌های سوئیس برنامه‌ریزی نموده و به دانش‌آموزان پیشنهاد نماییم.

ما بر این باوریم که رشد و تعالی مسیری پر فراز و نشیب داشته و امری چالش برانگیز است. ما و همکارانمان تمام سعی و تلاشمان را برای کمک به دانش‌آموزان و حمایت آنها در این مسیر بکار خواهیم بست. گروه مشاوران ما در ارتباط تنگاتنگ با کارکنان بخش boarding هستند تا این اطمینان را ایجاد نمایند که هر موقع دانش‌آموزی به کمک احتیاج دارد، در کنار او خواهند بود.

مجموعه امکانات و کارکنان بخش خوابگاه‌های مدرسه ما به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا حس اعتماد بنفس و استقلال خود را تقویت نمایند. دانش‌آموزان ارزش کار گروهی و سازمان‌یافته را درک می‌کنند و به آنها نشان داده می‌شود که جامعه آنها چگونه برپایه همین ارزش‌هایی که آنها می‌آموزند، استوار است.

اطلاعات خوابگاه‌ها

تماس با ما

هزینه‌ها