فرآیند درخواست ثبت نام

از آنجا که هر دانش‌آموز توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و نیازهای متفاوتی دارد، فرم جداگانه‌ای برای هر دانش‌آموز باید تکمیل گردد.

boarding school

ارائه درخواست

به منظور شروع فرآیند ثبت نام، با همکاران ما در موسسه آذین سپهر سامان (نماینده رسمی و انحصاری مدرسه لمان در ایران) تماس حاصل نمایید.

همکاران مجرب ما در این موسسه، صبورانه تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهند. مدارک مورد نیاز را به شما اطلاع داده و فرم‌های ثبت نام را تکمیل می‌نمایند.

توجه: مدرسه ۵۰۰ فرانک را به عنوان هزینه ارائه درخواست (Application fee) دریافت می‌کند. لازم به ذکر است که این هزینه غیر قابل استرداد است. به منظور کسب اطلاعات کامل در ارتباط با هزینه‌ها به صفحه “هزینه‌ها” مراجعه نمایید.

ارزیابی پرونده متقاضی

پیش از پذیرش دانش‌آموز و با هدف تعیین سطح مناسب وی برای ورود به مدرسه لمان، آزمون زبان و ریاضی از وی گرفته می‌شود. این آزمون در محل موسسه آذین سپهر سامان اخذ می‌گردد. دانش‌آموزانی که به لحاظ سطح زبان انگلیسی نیاز به تقویت دارند، می‌توانند پیش از آغاز دوره تحصیلی اصلی خود، به دوره English as a Second Language (ELS) بپیوندند. یک آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای تمام دانش‌آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان مورد نیاز است.

زمانی که همکاران ما در موسسه آذین سپهر سامان، تمامی اطلاعات مورد نیاز را برای بخش پذیرش ارسال می‌کنند، رئیس این بخش، این اطلاعات را مرور کرده و تصمیم نهایی را اتخاذ می‌نمایند. این فرآیند حداکثر دو هفته به طول خواهد انجامید.