فعالیت‌های فوق برنامه

مجتمع آموزشی ما در نزدیکی شهر ژنو و در منطقه‌ای با دسترسی آسان به کوهستان‌های زیبای Jura قرار گرفته است و این موضوع به ما امکان می‌دهد که زمینه را برای شکوفایی تمام استعدادها و علاقمندی‌های فرزند شما مهیا نماییم.

مدارس سوئیس

هر دانش‌آموزشی توانایی درخشش در مسیر خود را دارد.

در مدرسه لمان، ما به هر دانش‌آموز این اختیار را داده‌ایم که مسیر آینده خود را انتخاب کند و از این بابت به خود افتخار می‌کنیم. فعالیت‌های متنوع و فراوان فوق برنامه مدرسه لمان، همواره این فرصت را به فرزندان شما می‌دهد که فعالیت‌هایی را بیابند که برای آنها الهام بخش و جذاب می‌باشد.

همچنان که اعتماد به نفس فرزند شما در کلاس‌های درس افزایش می‌یابد، او قادر خواهد بود که طیف وسیع‌تری از فعالیت‌هایی نظیر فعالیت‌های گوناگون ورزشی، برنامه‌های هنری و صنایع دستی و شرکت در اجتماعات دانش‌آموزی را انجام دهد و ارزش کار تیم، همکاری، رهبری، خلاقیت، اثربخش و کارایی را بیاموزند. دانش‌آموزان در فعالیت‌های اجتماعی نظیر شرکت در فعالیت‌های خیرخواهانه و انشان دوستانه، سفر به سایر کشورها و سایر فعالیت‌های مشابه.

این فعالیت‌ها اطمینان بیشتری در دانش‌آموزان ایجاد کرده، آنها را به افرادی انعطاف‌پذیرتر و اجتماعی‌تر تبدیل می‌کند. علاوه بر این، استقبال بیشتری از سوی دانشگاه‌ها و مراکز کاری از آنها به عمل می‌آیند زمانی که فرزندان شما به مراحل بعدی زندگی خود قدم می‌گذارند.