مدارک تحصیلی

مدرسه لمان سیستم‌آموزشی متنوع و همچنین مدارک تحصیلی گوناگونی را ارائه می‌نماید که فرصت ورود به دانشگاه‌های سراسر دنیا را برای فرزندان شما ایجاد می‌نماید.

مدرسه سوئیس

برنامه آموزشی ما مجموعه ای بی نظیر از فرصت‌های آموزشی را برای دانش‌آموزانمان ایجاد می‌کند. دانش‌آموزان می‌توانند تمام مقاطع تحصیلی خود را در مدرسه لمان کاملاً به زبان انگلیسی و یا کاملاً به زبان فرانسوی و یا اگر تمایل داشته باشند به شکل دو زبانه از مقطع پیش دبستان و بعد از آن به انجام رسانند. در پایان دانش‌آموزان ما بر اساس انتخابشان برای سیستم آموزشی یکی از چندین مدرک زیر را در پایان سال دوازدهم دریافت می‌کنند.

مدرک دیپلم IB (International Baccalaureate Diploma) که یک مدرک کاملاً بین المللی و شناخته شده در تمامی دانشگاه‌های جهان است و به شکل یکپارچه در مدارس مختلف IB در سرتاسر جهان ارائه می‌شود. سیستم آموزشی IB در مدرسه لمان به زبان کاملاً انگلیسی ارائه می‌گردد.

مدرک American High school Diploma این مدرک کاملاً آمریکایی است که دانش‌آموزان بعد از پایان ۱۲ سال تحصیلی در اغلب مدارس آمریکا دریافت می‌کنند؛ زبان ارائه شده برای این مدرک کاملاً انگلیسی است.

مدرک French Baccalaureate این مدرک نیز اصالتاً متعلق به کشور فرانسه است و دانش‌آموزان در  اغلب مدارس فرانسه پس از ۱۲ سال تحصیلی آن را دریافت می‌کنند. زبان ارائه شده در این مدرک کاملاً فرانسوی است، برخی از سوئیسی‌ها در کانتون‌های فرانسوی زبان سوئیس نیز این سیستم آموزشی را برای ۱۲ سال تحصیلی خود در مدرسه انتخاب می‌کنند.