مهد کودک

مدرسه سوئیس

ما از طریق مربیان با تجربه و کارآزموده و همچنین فضا و محیطی زیبا و آرام، طیف وسیعی از فعالیت‌های آموزشی و تفریحی را به زبان انگلیسی و فرانسوی به کودک دلبندتان ارائه می‌دهیم تا محیطی ایده آل برای رشد او پدید آوریم. در واقع ما می‌خواهیم تعادلی مناسب میان لحظاتی که او به تنهایی کاری را انجام می‌دهد و یا به فعالیت گروهی می‌پردازد ایجاد نمائیم.

همچنین ما توجه ویژه ای را به کودک شما در زمینه سلامت و نیز رشد او در زمینه یافتن استقلال برای انجام کارهای مختلف، پایه گذاری ارزش‌های رفتاری چون احترام به دیگران، نحوه ی داشتن رفتار نمونه در طی روز در مدرسه، همکاری و داشتن رابطه ی اجتماعی مناسب با همسالان خود خواهیم داشت.

بچه‌ها در طی ساعاتی که در مدرسه حضور دارند از طریق فعالیت‌های گروهی و بازی‌هایی که با راهنمایی مربی انجام می‌شود دور هم جمع می‌شوند این فعالیت‌ها شامل: ایجاد پویانمایی (انیمیشن) دستی، استفاده از انواع مختلف وسیله‌ها و رنگ‌ها و همچنین به کار بردن وسیله‌های نقلیه ی کوچک مخصوص کودکان که به آنها کمک می‌کند تا توانایی خود را در کنترل و اداره ی بدن خویش کشف نمایند. در ضمن به کمک برنامه‌های موسیقیایی که به صورت گروهی انجام می‌دهند آنها نحوه ی هماهنگی با گروه را از طریق هماهنگی در چندین ریتم مختلف و آوازخوانی دست جمعی می‌آموزند.