ورزش

از تیم‌های موفق بسکتبال مان تا ورزش‌های زمستانی مانند اسکی، گزینه‌های ورزشی زیادی روبروی فرزندتان است تا از این طریق بیشتر به فعالیت‌های ورزشی علاقه مند شوند.

مدرسه لمان

فرقی نمی‌کند در مدرسه لمان فرزندتان در حال اسکی است یا مشغول دریانوردی، درهر صورت لذت بردن ، رشد کردن و بهتر شدن را از طریق ورزش تجربه می‌کند.

محل قرارگیری مدرسه ما در نزدیکی شهر ژنو بدین معناست که ما به آسانی هم به کوه‌های آلپ دسترسی داریم و هم به مرکز شهر؛ این خود باعث می‌شود تا امکان ارائه طیف بسیار وسیعی از ورزش‌های متنوع در مدرسه لمان برای دانش‌آموزان فراهم آمده باشد.

اخیراً مدرسه لمان از گروهی جدیدی از امکانات ورزشی جدید بهره برداری کرده است که امکان ارائه مسابقات و رویدادهای ورزشی را در سطوح بسیار سطح بالای رقابتی در داخل کمپ مدرسه لمان فراهم آورده است.

مدرسه لمان در کشور سوئیس به داشتن تیم بسیار موفق بسکتبال با نام Panther Basketball Team که پیروزی‌های زیادی را در مقابل تیم‌های بسکتبال سایر مدارس سوئیس در کارنامه خود دارد.

تیم فوتبال دخترانه مدرسه ما نییز موفق به دریافت چندین نشان و عنوان ملی در مسابقات اخیر خود شده است.

مدرسه ما رابطه خود را با چندین انجمن و گروه ورزشی شناخته شده در سوئیس از جمله Club Nautique de Versoix حفظ کرده است، همچنین طیف گسترده ای از ورزش‌ها مانند بدمینتون، جودو، تِرَک و فیلد و راگبی را نیز ارائه می‌دهد.

دانش‌آموزان به راحتی می‌توانند از امتیاز نزدیک بودن مدرسه به کوهستان آلپ برای انجام اسکی در زمستان و اسب سواری در کوهستان در فصول گرم سال بهره مند شوند.