پیش دبستانی

بخش پیش از دبستان مدرسه ما به فرزند شما کمک می‌کند تا برای اولین بار شیفته یادگیری شود.

مدرسه سوئیس

در بخش پیش از دبستان، فرزند شما دوست‌هایش را پیدا می‌کند تفریح می‌کند و اولین گام‌های خود را به سوی دنیای یادگیری بر می‌دارد.

سایز کوچک کلاس‌های پیش از دبستان ما که ۱۸ نفر و یا کمتر است به معلّمان مان این اجازه را می‌دهد تا فرزند شما را در حمایت و دادن آموزش آنچه به آن نیاز دارند بیشتر یاری نماید.

ما به همه دانش‌آموزان اجازه می‌دهیم تا در درون خویش و به شیوه خویش یادگیری و آموختن را تجربه کنند و به آنها کمک می‌کنیم تا یادگیری را فرآیندی هیجان انگیز ببینند و هرگز از آموختن نه بترسند و نه خشمگین شوند.

در این مقطع بر اساس انتخاب و ترجیح شما آموزش را به یکی از دو زبان انگلیسی و یا فرانسوی از سن سه سالگی آغاز می‌کنیم و بچه‌ها خیلی سریع هر دو زبان را از طریق زندگی روزانه خود در مدرسه می‌آموزند.

ما به خوبی می‌دانیم و محیطی دوستانه و صمیمی که فرزند شما در آن احساس راحتی کند چقدر مهّم است. در مدرسه ما چندین زمین بازی مجهز وجود دارد که بچه‌ها می‌توانند از آن در طی روز استفاده کنند و نیز وعده‌های غذایی سالم توسط سرآشپز حرفه ای مدرسه تهیه می‌شود، حتی اگر شما بخواهید فرزندتان می‌تواند غذایی را که شما برایش آماده کرده اید را از خانه بیاورد.

در مدرسه ما، در بخش پیش از دبستان، در طی روز بچه‌ها در پروژه‌های خلاقانه و جالب شرکت می‌کنند که باعث تشویش آنها برای برقراری ارتباطی بیشتر با همکلاسی‌هایشان که از فرهنگ‌های مختلف هستند می‌شود. همچنین انجام اینگونه پروژه‌ها به بچه‌ها کمک می‌کند تا در زمینه‌های مختلف الهام بخش یکدیگر باشند.

فضای خانوادگی و دوستانه مدرسه به والدین این اجازه را می‌دهد که همواره از چگونگی فرآیند یادگیری فرزندشان مطلع باشند و بدانند که در کمال شادی و آرامش و مراقبت کافی از سوی مدرسه در حال رشد هستند.