چرا مدرسه لمان را به عنوان مدرسه شبانه‌روزی انتخاب نمایید؟

مدرسه شبانه روزی سوئیس

هفت دلیل اصلی برای انتخاب مدرسه لمان به عنوان مدرسه شبانه‌روزی فرزندتان عبارتند از:

  • مدرسه College du Leman، به عنوان یک مدرسه از مدارس سوئیس فعالیت خود را بیش از ۵۰ سال قبل آغاز نموده است. سرپرستان باتجربه خوابگاه‌های ما با مراقبت‌های دائمی خود محیطی نظیر محیط خانوادگی را برای فرزندان شما مهیا می‌سازند و احساس امنیت و در منزل بودن را به آنها هدیه می‌دهند.
  • مدرسه College du Leman، در نزدیکی شهر ژنو قرار دارد که از یک طرف به منطقه کوهستانی Jura و از طرف دیگر به دریاچه ژنو متصل می‌گردد.
  • سیستم‌های آموزشی متنوعی در دسترس دانش‌آموزان قرار دارد. آنها می‌توانند برنامه آموزشی خود را مطابق با سیستم آموزشی کشورهای انگلستان و آمریکا و یا برنامه آموزشی فرانسوی و سوئیسی انتخاب کنند. در این مدرسه دانش‌آموزان در رده سنی ۸ تا ۱۸ سال پذیرفته می‌شوند.
  • مجتمع آموزشی ۸ هکتاری ما، امکانات و تأسیسات مدرن و بروزی را در خود جای داده است. دانش‌آموزان می‌توانند از ۱۰ آزمایشگاه علمی، بیش از ۱۰۰ کلاس درس، کتابخانه مجهز، زمین فوتبال، سالن بسکتبال، تنیس و استخر شنا بهره‌مند شوند. همچنین، به منظور ارتقاء یادگیری دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی، یک iPad در اختیار هر دانش‌آموز قرار می‌گیرد.

مدرسه لمان سوئیس

  • با گروه دانش‌آموزانی از بیش از ۱۰۰ ملیت مختلف، دانش‌آموزان بخش شبانه‌روزی مدرسه College du Leman، بدرستی برای موفقیت در جامعه جهانی آماده می‌شوند و بدین دلیل است که زندگی روزانه و آموزش آنها در بین یک جامعه بین‌المللی متشکل از دانش‌آموزان و کادر آموزشی مدرسه می‌باشد. تنوع بسیار زیاد زبانی و فرهنگی دانش‌آموزان، زمینه بسیار مناسبی را برای تبادلات فرهنگی ایجاد نموده و دانش‌آموزان را تشویق به توسعه چشم‌انداز جهانی باز همراه با صبر و شکیبایی در خود می‌نماید. چنین دانش‌آموزانی می‌توانند با هر کس ارتباط برقرار نمایند و در هر مکانی به کار مشغول شوند.
  • دو دانش‌آموز از ملیت‌های مختلف با هم در یک اتاق ساکن می‌شوند که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد که دوستانی از فرهنگ‌های مختلف داشته باشند.
  • ما تلاش داریم محیطی را ایجاد کنیم که مسئولیت‌پذیری و نظم فردی همتراز با موفقیت تحصیلی باشد. جاییکه فرهنگ، احترام و تحمل دیگران مورد توجه و تأکید است. ما دانش‌آموزان خود را به مهارت‌های ضروری مورد نیاز آنها برای دستیابی به موفقیت در دانشگاه و حتی پس از آن، مجهز می‌نماییم. مهارت‌هایی از قبیل کار تیمی، رهبری و فراملی‌گرایی در معنای عام آن. تیم مسئول خوابگاه‌های مدرسه لمان، سبک زندگی سالم و متعادلی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد که آنها را قادر می‌سازد که تمام توانمندی‌های بالقوه خود را به قابلیت‌های بالفعل تبدیل نمایند.

مدرسه شبانه روزی سوئیس

ادامه تحصیل در بهترین مدارس سوئیس
مدرسه لمان چارمین مدرسه دنیا
تحصیل در دانشگاه های و مدارس سوئیس
ویزای سوئیس
مدارس سوئیس
ادامه تحصیل در سوئیس
مهاجرت به سوئیس
تحصیل در انگلستان
تحصیل در بهترین مدارس انگلستان
کالج ها و مدارس سوئیس
کالج ها و مدارس انگلستان
اخذ ویزای دانش آموزی و دانشجویی به صورت رایگان
مدارس شبانه روزی انگلستان
مدارس انگلستان